Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
www.karavanypro.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 14

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 10,028
· Nejnovější člen: Ivanpechac
EuroTrail

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Vasu
25.04.2017 12:24
Pepovi Doskočilovi vše nejlepší k narozeninám. Hlavně zdraví a ať vám ty Troubky zase nezatopí!

petr a jarka
22.04.2017 14:12
Zdenkovi do Liberce přejeme vše nej kiki a zdravíčko k Narozkynarozeninám

Stenly6
21.04.2017 20:01
Taky přejeme vše nelepší to víš utíká to. Standa a Jana.

sobi
20.04.2017 23:15
Zdenku, přejeme ti vše nejlepší k narozeninám Narozkyhlavně pevné zdraví, štěstí, pohodu a cestovatelských zážitků i foto úlovků Smile Š+J

Zdenek a Irena Lbc
20.04.2017 21:12
Přátelé, kamarádi, všem vám děkuji za přání, jo letí to, ještě včera mi bylo 50 pryč, dnes 60 a od zítra mi potáhne na 70! Grin mavam

Zdenek a Alena
20.04.2017 20:52
Vše nejlepší do Liberce Pivo Pivo Pivo

hvcaravans.cz

Číst diskuzi

Karavan » OSTATNÍ » Pokec
 Vytisknout diskuzi
SAMOLEPKY Caravan24.cz
já jezdim na 10 ale jak uvidim karavan budu přepínat na 18Phone

Upravit
Asi to vzniklo tak, že byla diskuse na jakém kanálu bychom se měli bavit ( to bylo před lety ). Protože v Itálii jezdí karavanisté na 18 tém kanále padl tento návrh. A ujal se.
My máme 18 zapnutou a 10 monitorujeme pro zprávy z cest. Naše CB to tak umožňuje.

http://cesty-karavanem.wgz.cz/ Upravit
Vážení přátelé,
chtěla bych poděkovatumi touto cestou Jirkovi od Hanky1umiGrin, který mi poslal další várku samolepek na karavany.
Kdo bude mít zájem, budou k mání buď na zaslání poštou nebo na výjezdech. ;)

Upravit
zdravím jak si mohu objednat samolepku ???Shock

Upravit
Ahoj Baho,
můžeš touto cestou.
Samolepky jsou dvoje - jedna viz výše na fotce /na os. auta/, druhá je caravan24.cz na bydlíky.

Šárka

Upravit
Stále častěji se ptáte na samolepky.
Takže zde jsou informace:
Samolepek jsou 2 druhy viz obrázek

-První je červenočerný nápis www.caravan24.cz/images/smolepky_C24X.jpg asi 40 cm dlouhý, který dáváme na své bydlíky (přívěsy, autokaravany) zpravidla jednu dopředu a jednu dozadu.

-Druhá je malá cca 15x10cm na auto, tvoří ji obrázek a nápis, je ve dvou provedeních: světlá stríbrná a tmavá antracit a dáváme ji na osobáky, jako sympatie k tomuto webu a karavaningu.
www.caravan24.cz/obr/logoauticko.jpg
Cena samolepky je 50,-Kč.
Můžete si je objednat pomocí SZ nebo e-mailu. Buď je přivezu někam, kde se sejdeme (vozím je v karavanu stále) nebo je zašlu poštou a peníze nám pošlete na účet.
Peníze takto získané jsou určeny na zajištění těchto stránek.
Přehled o hospodaření financemi bude zaslán každému, kdo si o něj napíše!
Upravil/a Sarka dne 02.06.2008 10:30
Naše posádka: Šárka a Míra, Kristýnka(18) a Verunka(17) Superb+karavan Bürstner

Upravit
Ahoj Šárko,dlouho jsem přemýšlel,jak fungují stránky ,z čeho dýchají.Tak teď to vím.Velmi rád přispěju.Objednal bych si :2x Caravan 24.cz (červeno černý) 1x for.20x10 antracit.Myslíš,že bys je mohla poslat na úpění ? Platím CASH.Díky .;M;M

http://www.abac-podlahy.cz Upravit
Ahoj,taky bych si rád objednal dvakrát Caravan 24.cz a stejně jako Luděk chceme jet na Úpění,tak jestli by to tak šlo,bylo by to super.Nebo někdy jindy,nespěchám na to.Děkuju

Upravit
Také zdravíme a rádi si objednáme dvakrát Caravan 24.cz . Jelikož jezdíme sólo, prosím zaslat na adresu Dagmar Bartošová Kostelecká Lhota 28, 51741 Kostelec nad Orlicí. Také rádi přispějeme, neb jsou Vaše stránky bezva. Děkujeme.kiki

Upravit
Ahoj,taky chci 2X na přívěs a jedu na auto.Prosím poštouPressoalina F.ul.24dubna č.362 Želešice.Samozřejmě přičti poštovné a td.Díky fandak.
x

http://www.usacar.cz Upravit
Ahoj,
Luďkovi do Liberce dnes odešly samolepky poštou, stejně tak do Kostelce Bartošovým.

Fandáku chceš na auto tmavě šedou nebo stříbrnou? Záleží jaké máte auto, aby byla vidět.Smile a připiš prosím PSČ. Díky

Prosím Benda o adresu, třeba do SZ neb na úpění nejedemCry.

Číslo účtu, na který prosím zalat peníze je: 161661379/0600
v.s. 24. Počet samolepek x 50,-Kč
Upravil/a Sarka dne 02.06.2008 10:26

Upravit
Ahoj Šárko.Na auto šedou.Kalina F.ul.24 dubna č.362 Želešice psč.664 43 dík.Přenosku nepotřebuji.
x

taky beru jednu,zaplaceno,at jsem IN mavam

Upravit
Děkujeme za samolepky, odesláno na účet 110 kč. Večer jdeme vylepit. Ahojda D. Bartošová.stesti

Upravit
Zdravím Šárko. Přišla nálepka na auto,ale na na karavan 2 kusy ne.Peníze pošlu na účet.Připiš ještě název účtu,případně adresu,kam platbu poslat.Dík.
x

fandak1 napsal/a:
Ahoj Šárko.Na auto šedou.Kalina F.ul.24 dubna č.362 Želešice psč.664 43 dík.Přenosku nepotřebuji.

Fandáku, poslala jsem to dle objednávky (viz výše) myslela jsem, že to tak chceš.
Posílám zítra ;)
Doufám,že dojdou v pořádku...
mavam

Hezký večer mavam

Upravit
Ahojte, nechci snižovat vysokou hodnotu naší měny, ale 50,- Kč za provoz tohoto webu je opravdu legrace. Objednáváme, peníze posíláme na účet, variabilní symbol bude 13172174. Díky, všechny ostatní zdravíme!
Upravil/a Svitavaci dne 27.08.2008 13:32

Upravit
Ahojda Břeťo,
Číslo našeho účtu je: 161661379/0600
v.s.13172174 ,
jen mi napiš třeba do SZ Vaši adresu a hlavně jaké samolepky chceš a kolik.

Zdar a karavaningu NAZDARmavam

Upravit
Šlo by poslat samolepky poštou na dobírku 1 stříbrnou na auto 2x na karavan.Děkuji Luboč Beran Vilémov 260 58283

Upravit
Ahoj Lubane,

samolepky Ti pošlu poštou ráda, na dobírku neposíláme. Stačí poslat peníze na účet 161661379/0600
Zdravím Tě azítra pošlu.
Šárka

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.61 sekund
138,440,050 návštěv