Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Proč se nedá předpovědět počasí ?: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Proč se nedá předpovědět počasí ?

Poslední aktualizace před 8 let
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 11 let
Dúfam,že nás Fun nezruší aj ,keď sme dosť mimo meteor-služby,ale letectvo bolo na nej vždy závislé. Inštruktor , alebo učiteľ - poznal som za svojej kariéry letca - učiteľa dosť inštruktorov,ktorí nevedeli ani popísať zatáčku s náklonom 30 stupňov , ale vedeli od vzletu po pristátie freneticky revať do SPU až ten "učlet" bol úplne hotový.Naopak bolo pomerne málo tých ,ktorí pokojne dokázali popisovať presne to čo sa momentálne s aparátom deje v rôznych fázach letu - to boli pre mňa UČITELIA. Nalietal som ako učitel okolo 1500 hodín na prúdovej technike a ako dopravák asi 600 a tak si myslím , že viem o čom hovorím.
/len pre také zaujatie aj náš kozmonaut Bella prvý let v živote urobil so mnou,mal som ho v skupine ako posluchača/. Nauč čo najviac ľudí lietať , lebo Masaryk povedal - VZDUCH JE NAŠE MOŘE -. Príjemné sviatky.
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
G
Nováček
Přidáno před 11 let
Vlado,v tom případě se snažím být učitelem,ale posoudit to musejí jiní.Podle mýho názoru,instruktor,kterej řve jen maskuje svojí buď neschopnost a nebo nejistotu a dodává si tím sebevědomí,který mu z nějakého důvodu(nejčastěji z důvodu neznalosti) chybí.Další neméně důležitou věcí je odhadnout charakter žáka,zatímco někteří se musejí krotit,tak někteřrým zas musíš sebevědomí dodávat.
Přeji krásné vánoce a snad se někdy potkáme naživo,abysme tady nemuseli plevelit vlákno !)
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 11 let
Všetko dobré a ako píšem - koľko vzletov toľko pristátí !!!!
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 11 let
No nevím ale u nás dnes napadlo asi 10 cm sněhu!d
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Kapitank1400Kapitank1400Člen
Přidáno před 8 let
Ahoj lidičky, tak nám začíná konečně nová sezona.
Sice poněkud omezeně, co se týká některých zahraničních destinací, ale co naděláme.
Před časem se tady do mě mnozí naváželi, co se týká ovlivňování počasí, metodou chmtrails.
Tak tady se podívejte na toto. Ještě to snad někdo chce zpochybňovat ?

Pokouším se dát soubor obrázků, ale je jich mnoho a nejde mi to více komprimovat.

Tak tady je alespoň odkaz, tak se podívejte.

http://www.disclo...ore/128961
Slávek 59 Smile a Evik 59 :k od Tábora
Upravil Kapitank1400 dne 17.04.2016 17:57, před 8 let
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Kapitank1400 napsal:

Ahoj lidičky, tak nám začíná konečně nová sezona.
Sice poněkud omezeně, co se týká některých zahraničních destinací, ale co naděláme.
Před časem se tady do mě mnozí naváželi, co se týká ovlivňování počasí, metodou chmtrails.
Tak tady se podívejte na toto. Ještě to snad někdo chce zpochybňovat ?


Určitě podívám ale nevím na co.:D:_
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Kapitank1400 napsal:

Ahoj lidičky, tak nám začíná konečně nová sezona.
Sice poněkud omezeně, co se týká některých zahraničních destinací, ale co naděláme.
Před časem se tady do mě mnozí naváželi, co se týká ovlivňování počasí, metodou chmtrails.
Tak tady se podívejte na toto. Ještě to snad někdo chce zpochybňovat ?


chybí odkaz nebo obrázek !e
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Jirka a JarkaJirka a JarkaČlen
Přidáno před 8 let
http://www.playtv...irace_holy


Kapitank 1400

Souhlasím s tebou zajímám se o to již několik let,ale zjistil jsem že nemá cenu se tady o tom rozepisovat jsou tu na to jiné názory tak ať si s nimi určitá skupina žije dál.
Posílám odkaz doufám,že to někomu pomůže v upřesnění kdy se tvoří páry z motorů.
Jirka
Jirka
K
kremilekČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Kapitank1400 napsal:

Ahoj lidičky, tak nám začíná konečně nová sezona.
Sice poněkud omezeně, co se týká některých zahraničních destinací, ale co naděláme.
Před časem se tady do mě mnozí naváželi, co se týká ovlivňování počasí, metodou chmtrails.
Tak tady se podívejte na toto. Ještě to snad někdo chce zpochybňovat ?

Pokouším se dát soubor obrázků, ale je jich mnoho a nejde mi to více komprimovat.

Tak tady je alespoň odkaz, tak se podívejte.

http://www.disclo...ore/128961


To jsou vodní balastní nádrže slouží k testování ovládání těžiště během letu. Tyto nádrží jsou naplněny vodou a inženýři mohou jejím přečerpáváním mezi nádržemi během letu posunout hmotnost simulovaného nákladu nebo cestujících.

Tady máš obrázky, video a odkaz na patent:
http://manipulato...-nevideli/
Jirka a JarkaJirka a JarkaČlen
Přidáno před 8 let
Už dlouho mě nikdo tak nerozveselil jako článek že jsou to balastní nádrže.Na testování potřebují během dne třeba 30 letadel které křižují oblohu a zanechávají po sobě mraky které nám zacloní sluníčko třeba na 14 dní testují také celou noc.
Proč takto netestovali letadla před rokem 89 nad Československem asi by dostali nějakou raketku pod křidélko agresoři.
Je škoda ,že lidé skáčí na špek takovým článkům jako jsou balastní nádrže.Asi mají rádi pohádky o inženýrech. Jirka
Jirka
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let
a proc ze oni to vlastne vypousteji ty cary z tech letadel? ja nejak porad nevim jaky to ma mit ucinek.... k cemu je to jak ze dobry?
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
P
paragČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Jirka a Jarka napsal:

Už dlouho mě nikdo tak nerozveselil jako článek že jsou to balastní nádrže.Na testování potřebují během dne třeba 30 letadel které křižují oblohu a zanechávají po sobě mraky které nám zacloní sluníčko třeba na 14 dní testují také celou noc.
Proč takto netestovali letadla před rokem 89 nad Československem asi by dostali nějakou raketku pod křidélko agresoři.
Je škoda ,že lidé skáčí na špek takovým článkům jako jsou balastní nádrže.Asi mají rádi pohádky o inženýrech. Jirka
k

Dal bych ty lumpy k soudu,neboť zastínit sluníčko na 14 dní je pěkné zvěrstvo a ještě k tomu na nás sypat chemii!!!Chtělo by ty agresory ze CCCP tresrat raketou pod to křidélko. Máš to ale starosti s těma lumpama.Když jsem si dělal piloťák,tak nám toto při meterologii zatajili a učili nás,že jsou to vodni páry a né žadná chemie.
Papa Jarda
K
kremilekČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Jirka a Jarka napsal:

Už dlouho mě nikdo tak nerozveselil jako článek že jsou to balastní nádrže.Na testování potřebují během dne třeba 30 letadel které křižují oblohu a zanechávají po sobě mraky které nám zacloní sluníčko třeba na 14 dní testují také celou noc.
Proč takto netestovali letadla před rokem 89 nad Československem asi by dostali nějakou raketku pod křidélko agresoři.
Je škoda ,že lidé skáčí na špek takovým článkům jako jsou balastní nádrže.Asi mají rádi pohádky o inženýrech. Jirka

Malé shrnutí:
1) Ty tvrdíš, že někdo děla postřiky. Chybí důvod.
2) Tvůj augment o nemožně dlouhém rozpadu kondenzačních čar už taky byl vyvrácen, resp. vysvětleno, kdy jaké jsou okolnosti ovlivňující dobu rozpadu.
3) Sdílíš „tajnou“ fotku, která má něco dokazovat, ale nikdo (a ani ty) neřekl ani hodnověrně neargumentoval, že ty postřikující letadla obsahují právě toto, přitom to při argumentaci automaticky předpokládáš. A „tajná“ fotka musí být pravá, protože letadla lítají a zanechávají čáry. Čili „postřik“ je pravda, protože „tajná fotka“ a „tajná fotka“ je pravda, protože postřik.
4) „Tajná“ fotka není až tak tajná, protože takových fotek a videí už bylo v různých mediích (i na internetu) zveřejněno víc a to vždy v nějakém kontextu (který tady chybí). Odborná veřejnost ví… Předpoklad, že se jedná o nějaké tajné informace, je tedy opět lichý. Stačí hledat…
Jirka a JarkaJirka a JarkaČlen
Přidáno před 8 let
Jen tak malé počteníčko.
Jak tedy poznat, co je a co není normální? Když stopa za letadlem mizí hned vzápětí nebo poměrně rychle, jde o běžnou stopu (contrail). Když se za letadlem (letícím zpravidla ve výšce do deseti kilometrů) táhne po celém obzoru a pak tam vydrží i klidně několik hodin, jde o nepřirozenou stopu, která za svou trvanlivost vděčí chemikáliím, které obsahuje. Odtud ji někteří nazývají ´chemtrail´, chemickou stopou.
"Když jsou stopy viditelné několik hodin, pak to není samo sebou. Z 80 až 90 procent je jisté, že jde o chemtrails," říká fyzik.
A poznávacích znamení je více. Když například vidíme několik letadel letět velmi blízko sebe a vytvářet dlouhotrvající stopy, pak je to s velkou pravděpodobností známka toho, že do atmosféry něco rozprašují.
Když zase pozorujeme husté čáry jen nad jednou oblastí (a tyto stopy vytvářejí jakousi mřížku, protože se navzájem přetínají), tedy není to celorepublikový jev, pak je jasné, že jde o experimentování jen nad určitou oblastí. "Jsou to velmi drahé experimenty a nikdo nemá na to, aby je vykonával plošně," říká inženýr.
Stejně tak úzké, pravidelně pruhované mraky (viz video z Bratislavy níže), jsou typickou indikací rozprašování chemikálií z letadel.

Končím debata by byla nekonečná
Jirka
K
kremilekČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Jirka a Jarka napsal:
Jen tak malé počteníčko...

říká fyzik, říká inženýr... Argumentační faul – důraz na neznámou autoritu: Tvrzení je pravdivé, protože to tvrdí neznámý znalec nebo širší skupina lidí (např. „lékaři“, „lidi z praxe“).
Já vám, Jirko, přeju hodně slunečných dní bez postřiků a to hlavně v průběhu výjezdů s karavanem. Přesto, že bych mohl s úspěchem rozporovat skoro každou větu, slibuju, že ti k tomuto tématu už nebudu odepisovat.
T.
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Jirka a Jarka napsal:

Už dlouho mě nikdo tak nerozveselil jako článek že jsou to balastní nádrže.Na testování potřebují během dne třeba 30 letadel které křižují oblohu a zanechávají po sobě mraky které nám zacloní sluníčko třeba na 14 dní testují také celou noc.
Proč takto netestovali letadla před rokem 89 nad Československem asi by dostali nějakou raketku pod křidélko agresoři.
Je škoda ,že lidé skáčí na špek takovým článkům jako jsou balastní nádrže.Asi mají rádi pohádky o inženýrech. Jirka

Kdyby to bylo alespon jen jednorázově na 14 dní,ale ty ku.vy to dělaj každou noc.Už celej můj život,v noci jsem slunce ještě naviděl.To utajení musí být naprosto dokonalý,viděl jsem na vlastní oči ty čáry i za Gripenama.A gripen nic takového na rosprašování fakt nemá.To když lítaj vysoko v prostoru Krkonoš.
:D
Kapitank1400Kapitank1400Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

floridan79 napsal:

a proc ze oni to vlastne vypousteji ty cary z tech letadel? ja nejak porad nevim jaky to ma mit ucinek.... k cemu je to jak ze dobry?

---------------
Nevím jak je možné, že ne jen Ty, nechápeš k čemu je někoho poškozovat ? Je to poškození úrody, turizmu, zdraví atd.
I když je chemtrails drahá záležitost, ale i tak je to stále efektivnější, o proti klasickému poškozování třeba bombardováním.

Totéž platí o současných migrantech. Vážení nevěřící, nejedná se o žádné utečence před válkou, ale dobře vycvičené vojáky v super kondici, vybaveni dostatkem financí, doklady, elektronikou a dobře oblečeni. K tomu dobře funguje zásobování této ,,armády utečenců" !!!

Také nové nemoci, jako aids, chřipky ( prasečí, drůbeží atd ) , to je uměle vytvořená válečná mikrobiologická látka . Nejnovější jsou infikovaní komáři.

Jsou lidé, kteří si namlouvají, že toto je fáma.

Například málo kdo ví, že v Československu bylo na první úder na SRN, připraveno nejdříve 380 jaderných hlavic, protože bylo zjištěno že je to málo, tak jich na našem území bylo připraveno 420 ks. Osobně jsem byl ve skladu jaderných hlavic, kde jich bylo uskladněno 68 ks. !!! Je to kousek od Spáleného Poříčí.
Toto také většina lidí zpochybňuje a nechápe. Takto bych mohl pokračovat do nekonečna. !o

Automatické sloučení 19.04.2016 19:32:
A tady přidávám ještě další tehdy tajné dokumenty.
Slávek 59 Smile a Evik 59 :k od Tábora
Upravil Kapitank1400 dne 19.04.2016 19:41, před 8 let
Kapitank1400 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen dscf3943_kopie.jpg Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let
tak s tím souhlasím, jako nevoják jsem byl proškolen na povinném školení CO (civilní obrany) jako sběrač mrtvol po atomovém výbuchu.
Co se týká uprchlíků mám stejný i když dnes podle některých tak trochu "extrémistický a populistický názor"
a ty nemoci mně taky nepřijdou normální, když tady tolik let neexistovali a najednou je to tu.

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Upravil Zdenek a Alena dne 19.04.2016 22:41, před 8 let
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Kapitank1400 napsal:

Citovat

floridan79 napsal:

a proc ze oni to vlastne vypousteji ty cary z tech letadel? ja nejak porad nevim jaky to ma mit ucinek.... k cemu je to jak ze dobry?

---------------
Nevím jak je možné, že ne jen Ty, nechápeš k čemu je někoho poškozovat ? Je to poškození úrody, turizmu, zdraví atd.
I když je chemtrails drahá záležitost, ale i tak je to stále efektivnější, o proti klasickému poškozování třeba bombardováním.

Totéž platí o současných migrantech. Vážení nevěřící, nejedná se o žádné utečence před válkou, ale dobře vycvičené vojáky v super kondici, vybaveni dostatkem financí, doklady, elektronikou a dobře oblečeni. K tomu dobře funguje zásobování této ,,armády utečenců" !!!

Také nové nemoci, jako aids, chřipky ( prasečí, drůbeží atd ) , to je uměle vytvořená válečná mikrobiologická látka . Nejnovější jsou infikovaní komáři.

Jsou lidé, kteří si namlouvají, že toto je fáma.

Například málo kdo ví, že v Československu bylo na první úder na SRN, připraveno nejdříve 380 jaderných hlavic, protože bylo zjištěno že je to málo, tak jich na našem území bylo připraveno 420 ks. Osobně jsem byl ve skladu jaderných hlavic, kde jich bylo uskladněno 68 ks. !!! Je to kousek od Spáleného Poříčí.
Toto také většina lidí zpochybňuje a nechápe. Takto bych mohl pokračovat do nekonečna. !o

Automatické sloučení 19.04.2016 19:32:
A tady přidávám ještě další tehdy tajné dokumenty.

Co je na tom jako divnýho mít plán při použití zbraní hromadného ničení.I dnes má každý vojenský útvar chemické pozorovatele,kde probíhá školení co v případě použití ZHN dělat.Pod těmi směrnicemi už teda není podespaný Jakeš....
Raději se zařadím do řad normálních lidí se zdravím úsudkem(dle tebe"nevěřících Tomášů"),než podléhat mnoha fobiím o kterých zde píšeš.Je to úsměvné. :)
Nevysává tě také televizor jako ve filmu Akumulátor od Svěráka.
Promin,že si dělám srandu,ale začal jsi první.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let

Citovat


Raději se zařadím do řad normálních lidí se zdravím úsudkem(dle tebe"nevěřících Tomášů"),než podléhat mnoha fobiím o kterých zde píšeš.Je to úsměvné. :)
Nevysává tě také televizor jako ve filmu Akumulátor od Svěráka.


Nechtěl jsem reagovat, protože tahle oboustranně, jednoduše pojatá, pavlačová forma mě ničím nepřitahuje, ale když dojde na "řazení se do normálnosti" tak mě to úplně chladným nikdy u ničeho nenechá a těch pár žbleptů si prostě neodpustím.

Co to je normální člověk ? Člověk řízený normou nastavenou civilizačním procesem, definovaný "lidskou" etikou (ptáčkovi pomoz, kuře sněz) a programovaný médii (dobrovolně zakoupenými a tedy bytostně žádoucími) ?

Je přeci nad jakoukoliv pochybnost, že vše co se řídit dá je řízené a co není, na tom se ve dne v noci usilovně pracuje aby bylo. Je v podstatě jedno kolik obětí a financí tomu padne a v jaké situaci se nalézá zbytek společnosti či planety. Je to dáno z podstaty smyslu života člověka - ovlivňovat, míti moc a stát se ve vztahu k okolnímu světu a dění nadřazeným. Z nadřazenosti mít posléze společenský, politický nebo finanční profit který je generátor štěstí toho daného jednotlivce i určité užší množiny společnosti.

Fobie se z určitých věcí stává proto, že ve spoustě věcí je téměř nemožné klasickými prostředky jedince přijít na pravou podstatu věci. Nikdy nic není tak jednoznačné a nemá jednoduché řešení k vyslovení jasného a nezpochybnitelného závěru. Aneb jak se v tajných službách s pobavením říká, to, že je někdo paranoidní neznamená, že skutečně není sledován a to je myslím naprosto dostačující impuls k všeobecnému zamyšlení o čemkoliv spojeného s lidským životem.

Jakýkoliv lidé hlásající něco, co není v souladu s dobovým myšlením, kdy jsou tedy v rozporu se zařaditelností do "normálního" vidění světa, byli, jsou a budou vždy terčem posměchu a nepochopení. Většinou "dojedou" na slabé až zprofanované vstupní argumenty a vyvolají spíše nepochopení a úsměv (v neposlední řadě i útoky) než hlubší zamyšlení a hledání případných důvodných souvislostí.

Drobné zamyšlení by stačilo například při hlubším zajímání se o život a práci Nikola Tesly, věřím, že mnohým, kteří znají jen jeho jméno, by to přineslo naprosto nevšední zážitek a zároveň i trochu útěk od současných "pseudostarostí". Navíc vhodně spojeným s cestováním, jeho rodný dům i muzeum leží ve vzdálenostně dostupném Smiljanu poblíž chorvatského Gospiče.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,252,476 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.70164 sekund | Průměrně za: 0.70164 (0) sekund | Dotazy: 152 | Použitá paměť: 2.41MB/2MB