Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Fiat Multipla Camper: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Fiat Multipla Camper

Poslední aktualizace před 11 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 11 let
Pošli Pepovi email, v trubce má strčenou tyč s navynutou plachtou a ze zadu to nastrkává na panty, ze předu na tyče, které má v té hlavní, má na to mozek. klouček jeden. Příp. ti na něj po sz pošlu tel.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
wenkawenkaČlen
Přidáno před 11 let
Konečně zakoupen další materiál. Desky nařezány podle papírového mustru. Včera jsem je natřel proti pronikání vlhkosti a proti prachu ze spojů. Dnes vyřezány různé díry a vyvrtány spoje pro spojení s rámem. Fotky přidány na rajče.

Automatické sloučení 03.11.2012 11:49:
Další práce
Zkušební potažení desek starou dekou.Chtěl jsem vyzkoušet jestli by desky šly složit při počalounění vcelku. Není to ono Asi budu ve finále každou desku čalounit zvlášť. Také jsem někde vyhrabal měnič na 220V.

Uvažuji o nějakém řešení dobíjení baterie. Nejlevnější bude asi solár. na střechu.
sus
Upravil wenka dne 03.11.2012 12:49, před 11 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: wenka, Kubas, Franta REZAC, Karel Prokop, Mikey, Me2d, Vita, IVRI, GSman, ketzlmedi, myspulin

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,707,097 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14970 sekund | Průměrně za: 0.1497 (0) sekund | Dotazy: 56 | Použitá paměť: 1.69MB/2MB