Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 rozměry postele u různých typů vozidel: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

rozměry postele u různých typů vozidel

Poslední aktualizace před 11 let
Karlos_BrnoKarlos_BrnoČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, chci přejít z karavanu do vestavby. budu stavět sám. Jaké je nejvhodnější auto , když v zadní části chci mít dvojlůžko šířka 140 x ???
jediné co vím tak v novém ducatu lze udělat délku postele na šířku vozu 195 cm. co ale starší typ ducata. nebo Master, Movano, Tranzit. prosím o radu.

a popřípadě výšku stropu. opět jsem našel jen L3H2 rv 2007--- kde uvádějí 190cm

děkuji moc za odpovědi
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 11 let
Zrovna jsem někde u Krsů četl, že Ducato od 06 má šířku mezi plechy 201cm, takže se i s izolacemi atd. dostávají na šířku na spaní +/- 195cm...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
T
tom74Člen
Přidáno před 11 let
jsem úplně ve stejné fázi, akorát vybrané auto už mám - ducato L5H2 (od 2007)
koukni na fiat professional, tam jsou veškeré rozměry docela dobře rozepsané,
L5 je značení u 120PS, po r.2011 (130PS) to odpovídá L4
L5 u mě vyhrála, protože ( i když jsme s manželkou spíš malí) chceme velkou postel, a s izolací se dostaneš na šířku kolem 185 cm, tak radši obětuju trošku prostoru vepředu a vezmu dlouhý auto a můžu udělat postel na dýlku,
počítám pak i s velkou garáží pod postelí ( nechci kola vozit zvenku)
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, v principu je to všude velmi podobné, trio DUCATO, JUMPER, BOXER jsou nejširší- postel cca 185cm u nových modelů o malinko víc, výšku poznáš z venku- nejnižší je jasný, pak je H2 střecha je cca 5-10 cm na šoupačkama a H3 cca 25cm nad šoupačkama a ta má vnitřní výšku cca 210cm. Transit, Master, Movano, Daily a pod. mají s izolací max šířku do 170cm (napříč) jen pozor na dezinformaci někteří prodejci uvádějí H4 (neexistuje).
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Karlos_BrnoKarlos_BrnoČlen
Přidáno před 11 let
JJ označení L (long - dlouhé) a H (high - výška) jsou mi jasné a mám vypsané i rozměry( bohužel rozměry podlahy půdorys aspod, mě jen zajímala možnost velikosti postele a rozměr plech plech. KRS i ostatní firmy dělají takový výřez u postele na obou stranách a právě, že jsou schopni udělat prý až 195 cm u nového Ducata 2007 a výš. jen na nové nemám proto mě zajímal rozměr i u starších vozidel. respektive staršího dukáta. díky
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 11 let
Adria dela vestavbu do ducata L5H2 s luzky podel, delsi ma 205cm, kratsi 185cm a ulicku uprostred

www.adriamobil.cz/images-vozy/twin-sl-titan_2.png

www.adriamobil.cz/images-vozy/twin-sl-titan_3.png
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, chceš garáž na kola. To ti zvedne postel do výše, ve které uvedené informace neplatí. Ujasni si tedy výšku garáže, tloušťku postele a matrace a tam pak měř a odečítej sílu izolace a čalounění. Pak to bude korektní informace.
Já jsem si rozměr "vylepšil" tak, že využívám prostor vytvořený bočními okny, která jsou umístěna těsně nad lůžky a na noc v nich nemám roletky (abych je nezničil), ale termofolie, kterými zároveň zatmím....

Asi to bude dobré do té doby, než se ze spaní protáhnu a to okno si vymáčknu...:D, ale zatím 4 roky v pohodě :^

Pochopitelně píšu o příčném spaní...
Radek
Karlos_BrnoKarlos_BrnoČlen
Přidáno před 11 let
budu tam dělat postele nad sebou, mám 2 děti. takže postel bude hodně dole. :)
PetrKPetrKČlen
Přidáno před 11 let
mam jumper 2008 L4H2 jako dodavku, bez izolace jako pracant, vyska v nakladovem prostoru cca 190cm a postel tam 195cm udelas i kdyz to zaizolujes, H3 me prijde zbytecne vysoka (velky odpor vzduchu atd) pokud uvazujes o tom ze budes jezdit i v zime, doporucuji H3 a udelat dvojitou podlahu
Karlos_BrnoKarlos_BrnoČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

PetrK napsal:

mam jumper 2008 L4H2 jako dodavku, bez izolace jako pracant, vyska v nakladovem prostoru cca 190cm a postel tam 195cm udelas i kdyz to zaizolujes, H3 me prijde zbytecne vysoka (velky odpor vzduchu atd) pokud uvazujes o tom ze budes jezdit i v zime, doporucuji H3 a udelat dvojitou podlahu


děkuji moc.
Karel Ulman. Servis karavanů, obytných aut a vestaveb
https://www.faceb....karavanu/
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 11 let
S tou dvojitou podlahou u H3 bych to viděl jako PetrK, přínos číslo 1!
Radek
KubasKubasČlen
Přidáno před 11 let
Ducato/Boxer/Jumper šířka jak píšou ostatní cca 185, +- 5cm, na výšku H1=cca 160-165cm mám pocit, H2=185, H3=210cm. Na délku tuším L2 je 3m, L3 3,7m, a L4 4 metry?

Transit je horší v tom, že na šířku má o cca 5-10cm míň, žáleží na výšce (ducato má prakticky rovný stěny, transit se směrem nahoru zužuje), a taky na výšku je to jinak (ducato H1 má skoro stejnou vnitřní výšku jako transit H2)
ivan64ivan64Člen
Přidáno před 11 let
Já mám vestavbu Peugeot 2002 a lůžko v zadu je široké 135cm a u kuchyňky to má délku 191cm a u zadních dveří 188cm. Je tam minimum izolace a vybrání tak 5cm na každé straně.!)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Karlos_Brno, ScooterMarty, tom74, Me2d, Dudla, Radek Sladky, PetrK, Kubas, ivan64

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,710,365 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14440 sekund | Průměrně za: 0.1444 (0) sekund | Dotazy: 108 | Použitá paměť: 2.06MB/2MB