Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 lepidlo na lepení látky na stěnu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

lepidlo na lepení látky na stěnu

Poslední aktualizace před 11 let
D
Daniel TrochtaČlen
Přidáno před 11 let
čeká mě lepení látky na překližkovou stěnu a ptám se na doporučení konkrétního lepidla se kterým to již někdo dělal. Na www.lear.cz jsem pročetl skoro vše, ale které konkrétní?
Díky za odpovědi Dan
janiskaravanyjaniskaravanyČlen
Přidáno před 11 let
Ja doporučuji Dinitrol. Mam zkušenost.


Jānis
MB Sprinter 211cdi Black Edition

:_ truhlářská práce...take přestavby karavanu i obytných vozu :_

Náhradní díly pro karavany...

http://caravancz....

Jānis!lMarcela a T&M a O&A !Mwww.sidecarcermak.cz!M
janiskaravany Připojili následující obrazek:
p1010006_11.jpg
D
Daniel TrochtaČlen
Přidáno před 11 let
Nějak nechápu proč kartušové lepidlo? Jak jej rozetřít na slaboučkou vrstvu? Spíš jsem myslel že se používají nějaká ševcovská lepidla
lechemlechemČlen
Přidáno před 11 let
Záleží na tom, jestli chceš mít výsledek prodyšný (pocení a tak). Budeš se divit, ale vynikající je hodně naředěný chemoprén.

Lechem
ajfelaciajfelaciČlen
Přidáno před 11 let
Dělal mě to čalouník a lepil to jenom z rubové strany a chemoprénem.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 11 let
látkový koberec na strop karavanu nám lepil čalouník kontaktním lepidlem ve spray :
http://www.zbozi....uhu-spray/
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
D
Daniel TrochtaČlen
Přidáno před 11 let
Takže když naředím chemopren aby se dal natírat a natřu s ním jednou nalakovanou překližku půjde látka nalepit?
Pokud ano, tak ještě poprosím: lepit zamokra nebo nechat zavadnout?
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Daniel Trochta napsal:

Takže když naředím chemopren aby se dal natírat a natřu s ním jednou nalakovanou překližku půjde látka nalepit?
Pokud ano, tak ještě poprosím: lepit zamokra nebo nechat zavadnout?


rozhodně nachat zavadnout, máš to i v návodu na lepidlu :)
možná zkus i ten spray, je tam výhoda rovnoměrnějšího nanesení na stěnu.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
D
Daniel TrochtaČlen
Přidáno před 11 let
No mám toho na polep celé auto (novovestavba) tak ten spray by asi jeden byl málo... (-:
RobertRobertČlen
Přidáno před 11 let
Já bych to zavadnout nenechal. Než to natřeš, uběhne dost dlouhá doba a to stačí. V tomto případě, kdy lepíš prodyšný materiál, lepidlo vydýchá skrz něj. Když to necháš zavadnout a máš natřenou jen jednu stranu, už to nemusí vůbec chytit, nebo jen špatně.
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 11 let
mně to lepil profík, a právě proto aby zkrátil dobu nanášení lepidla použil ten sprey
jestli jeden nebo čtyři to nevim :)
:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
lechemlechemČlen
Přidáno před 11 let
Naředíš chemopren, natřeš obě lepené plochy, necháš zavadnout a pak pleskneš na sebe. Máš jen jeden pokus, aby ses trefil. K lepení jsem používal fotografický váleček, aby nebyly varhánky.

Ještě jedna rada od zkušeného autočalouníka. Pokud lepíš těžší tkaninu (koberec, plyš) je dobré, když si den před uděláš něco jako impregnaci - natřeš tu látku lehce hodně řídkým chemoprénem. Při následném lepení pak neriskuješ, že ti chemopren prosaje a taky nemáš takovou spotřebu.

A nezapomeň dobře větrat. Vím o čem mluvím. Když jsem si dělal strop, chtěl jsem ho mít v jednom kuse a přivodil jsem si lehkou otravu.
jirkajjirkajČlen
Přidáno před 11 let
ahoj ,jestli muzu poradit,tak drive jsem lepil stropy do skodovek a ty se musely hodne napinat a drzelo to.Natri obe plochy chemoprenem nech je uplne uschnout (kdyz nato sahnes nesmi to lepit)potom to silne pritlac na sebe .Pokud se neco nepovede a musis to sundat tak znovu natrit a opakovat postup. jirka
RobertRobertČlen
Přidáno před 11 let
lechem i jirkaj mají pravdu, pokud tam budeš lepit koberec, koženku, nebo něco hutnějšího. Píšeš ale, že budeš lepit látku. Pokud ji natřeš lepidlem, jak ti tu radí, tak prolne skrz a nebude to ke koukání. Záleží na síle látky, vyzkoušej si to na vzorku. Slabou látku bych rozhodně nenatíral, ale přitiskl na nezavadlé lepidlo. Překližku napustit den předem je vhodné.
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
VasuVasuČlen
Přidáno před 11 let
U minulého auta jsem po poradě s čalouníkem, dělal nové čalounění. Na překližku jsem nalepil podle možnosti 1-3 cm molitan neutrálním lepidlem na polystyrén. Pak na takovou desku jsem napnul latku a vzadu zajistil sponkovačkou. Když jsem chtěl, aby to bylo moc hezký, dal jsem na látku okrasné knoflíky. Při sezení, nebo při opření na takovou stěnu je to velice příjemné, měkké.
Když natřeš látku lepidlem a přilepíš na dřevo, bude to tvrdé, nehezké a nikdy opravitelné.
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 11 let
pro - Dan. Trochta , každý má v něčem pravdu , (ale) !!. Určitě natři pouze překližku (Alkaprén - 25 ), je řídký,nemusí se ředit .Pořádně ho od spodu promíchej ,jelikož ten hl. lep je u dna (síra) a lep to do lehce mokrého,abys tu látku vypnul dle potřeby . Nenatírej si mnoho dopředu ,abys to stíhal. Hlavně nekouřit . Ať se dílo zdaří . podlahářství ABAC
pachtapachtaČlen
Přidáno před 11 let
Lepil jsem potahovou látku v celém karavanu lepidlo jsem koupil v čalounických potřebách 2L za 275kč. měli to nalité v petláhvích.Sříkal jsem to lakýrnickou pistolí na barvu.Nastříká se to na stěnu a připlácne se to pokud se to nepovede tak se jednoduše látka odtrhne a nalepí znova bez dalšího stříkání lepidla to vytvrdne do 24 hod.Chemoprén po čase vyleze přes látku ven a udělá fleky. To lepidlo jsem koupil v čalounických potřebách v Praze 8 ulice Kotlaska asi 5 min. chůze od stanice metra Palmovka.
Hanka a Pavel
Upravil pachta dne 22.10.2012 20:55, před 11 let
D
Daniel TrochtaČlen
Přidáno před 11 let
Pánové díky za odpovědi a resumé: Koupím pixlu chemoprénu a mám slíbeno od čalouníka nějaké lepidlo co má v barelu. Obojí vyzkouším na testovacím vzorku překližky a látky a pak i s fotkama dám vědět jak to dopadlo.
Ludku ten Alkapren neznám, ale jdu googlit a třeba ho také zkusím, díky za radu
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 11 let
Látky potahové, ale i tapic jsem lepil lepidlem na koberce. Roztíralo se stěrkou. Bez zápachu.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
SteMiSteMiČlen
Přidáno před 11 let
Dobré zkušenosti jsem měl s ROBINOLem, je transparentní a stále se prodává
SteMi Připojili následující obrazek:
robinol.jpg
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,714,985 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28408 sekund | Průměrně za: 0.28408 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.28MB/2MB