Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 karavan.cz: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

karavan.cz

Poslední aktualizace před 7 let
H
HabasekČlen
Přidáno před 11 let
Pokud mohu také přispět svojí osobní zkušeností,tak uděluji 1 novému provozovateli eshop www.karavan.cz.Zboží dodáno do dvou dnů.Přeji tomuto eshopu,ať má takové pracovní nasazení po celou dobu jeho existence.
A tak to má být!!
Camping CityCamping CityNováček
Přidáno před 11 let
Vážení caravan24isti, se zájmem jsem si přečetl poslední příspěvky ohledně eshopu karavan.cz, který jsme převzali a necelý měsíc provozujeme. Tak jak jsme avizovali na Brněnském veletrhu, budeme se snažit držet náš největší eshop v ČR na nejnižších cenách a vylepšovat již z minula vysokou úroveň našich služeb. Nejsme jen eshop, v Praze Spořilově (prodejna obytných vozům PILOTE...) máme velký prodejní sklad, kde jsme schopni vám zakoupené příslušenství i odborně namontovat a je zde výdejní místo eshopu. V nejbližší době otevřeme další výdejní místa v Plzni, Holešově a Bratislavě a připravujeme další města, abyste to k nám měli blíž. Pracujeme na zkrácení dodacích lhůt z obvyklých 7-10 dní. Již dnes se nám daří dodat zboží ihned nebo do dvou dnů. Téměř 20 000 spokojených zákazníkům nás zavazuje vzít z "Bartůňkova" odkazu to nejlepší a přidat to nejlepší z našich 10tiletých zkušeností.
Sledujte náš facebook.com/karavan.cz
Jan Myslil za kolektiv
Pilote-Camping City
RobertRobertČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Camping City napsal:

V nejbližší době otevřeme další výdejní místa v Plzni,...

U p.Bartůňka jsem lecos kupoval (na Klíčově) a jeho web je jasná jednička. Přesto raději zboží přebírám "u pultu". Prodejna v Plzni by pro nás západočechy byla přínosem, až bude, ale jak se o ní dozvím, když s Facebookem nekamarádím?
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
Camping CityCamping CityNováček
Přidáno před 11 let
Pokusím se zanechat informaci zde na Caravan24, jinak vše bude přímo na karavan.cz, kde při objednávce bude možné místo zaškrtnout. S Plzní počítejte spíš až po novém roce.
Pilote-Camping City
p0l0usp0l0usČlen
Přidáno před 11 let
taky nefacebookuju..... a nehodlam.


btw. neni tohle diskuse o campi-shop ?
mbmbČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Camping City napsal:

Vážení caravan24isti, se zájmem jsem si přečetl poslední příspěvky ohledně eshopu karavan.cz, který jsme převzali a necelý měsíc provozujeme. Tak jak jsme avizovali na Brněnském veletrhu, budeme se snažit držet náš největší eshop v ČR na nejnižších cenách a vylepšovat již z minula vysokou úroveň našich služeb. Nejsme jen eshop, v Praze Spořilově (prodejna obytných vozům PILOTE...) máme velký prodejní sklad, kde jsme schopni vám zakoupené příslušenství i odborně namontovat a je zde výdejní místo eshopu. V nejbližší době otevřeme další výdejní místa v Plzni, Holešově a Bratislavě a připravujeme další města, abyste to k nám měli blíž. Pracujeme na zkrácení dodacích lhůt z obvyklých 7-10 dní. Již dnes se nám daří dodat zboží ihned nebo do dvou dnů. Téměř 20 000 spokojených zákazníkům nás zavazuje vzít z "Bartůňkova" odkazu to nejlepší a přidat to nejlepší z našich 10tiletých zkušeností.
Sledujte náš facebook.com/karavan.cz
Jan Myslil za kolektiv


Byl bych velice rád, když tento váš slib dodržíte...
byl jsem u Vás již 3x nakoupit ( velice často jezdím do Trenčínské ) a vždy jste to, co jsem potřeboval neměli. Ale zato jsem si vždy vyslechl, že když mám ,,Itala'' a jdu nakoupit k ,,PILOTE", tak se nemůžu divit ( a přitom výběr ND neměl nic společného se značkou vozu ani nástavbou ).
Nezlobte se, profesionálně auta dělám přes 30 let a nejsem zvyklý na takovéto jednání. Proto jsem si řekl, že už nikdy...
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 11 let
5.8. objednán gril, téhož dne info o stavu zboží. Skladem nebyl, dodání z Německa. 8.8. výzva k převzetí grilu. Spokojenost :^
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
G
Nováček
Přidáno před 11 let
V pondělí objednáno zboží a dneska dorazilo.Jednička s hvězdičkou:_
L
ludanekČlen
Přidáno před 11 let
Kdyby tak chtěl někdo otevřít kamennou prodejnu u nás na severu. UL, DC, TP atd, kraj naprosto zanedbaný a opuštěný. Cokoli sháním na netu, všechno pro mě zajímavý zboží je nejblíž v Praze a na Moravě, tam je všechno a nejlepší ceny. Zaplať pánbůh, že K. Prokop je coby kamenem dohodil. Sice jsem u něj ještě nebyl, jen mi občas po telefonu udělil drahocennou radu, ale je dobrý mít takového člověka za souseda :_
TruciferTruciferČlen
Přidáno před 10 let
U karavan.cz jsem si objednal markýzu.Do 10 dnů byla doma:^ jak měli uvedeno.Zboží dorazilo v naprostém pořádku!l Nyní vyčkávám na odpověď možné slevy na předstan k markýze ale zřejmě se odpovědi ani slevy nedočkám:| Kdo ví snad překvapí !) Po sleze jsem kupoval noťas v Okay a překvapilo mě že jen obyčejný prodavač mi nabídl sám od sebe slevu (leč jen 400kč) ale i to potěšilo :g :D Tak proč nezkoušet dál,že? !)
Udržet si spokojeného zákazníka aby nešmejdil a hlavně nenakupoval jinde by mělo být jejich prioritou ne? Gord když jde o takové pálky:v Hoj Bando :D!y

Automatické sloučení 27.05.2014 22:09:
Tak ani po 7 dnech žadná odezva z karavanu.cz :( kontaktoval jsem ještě dva prodejce kteří drželi cenu kolem 16000kč.Pouze jeden zaeragoval a to ihned:^ a dostal jsem se aspoň na 5% slevu!l:^ Jmenovat od koho nebudu ale jestli si tohle někdy přečtě tak ještě jednou moc děkuju.S pozdravem :a již brzo šťastný :D majitel privacy roomu light!y
AVIATIK!y
Upravil Trucifer dne 27.05.2014 22:09, před 10 let
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 10 let
sleva, sleva, sleva. Za chvilku nebude možný koupit nic bez slevy,,,,,,, hrozná doba,,:x
TruciferTruciferČlen
Přidáno před 10 let
Ty rozdíly na šopech u takové a navíc totožné hračky jsou i pětitisícové.!k Lichváře prostě sponzorovat nemíním:x a i pro rohliky jakožto socialní případ jezdím do teska:D
Hoj !y
AVIATIK!y
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Trucifer napsal:

U karavan.cz jsem si objednal markýzu.Do 10 dnů byla doma:^ jak měli uvedeno.Zboží dorazilo v naprostém pořádku!l Nyní vyčkávám na odpověď možné slevy na předstan k markýze ale zřejmě se odpovědi ani slevy nedočkám:| Kdo ví snad překvapí !) Po sleze jsem kupoval noťas v Okay a překvapilo mě že jen obyčejný prodavač mi nabídl sám od sebe slevu (leč jen 400kč) ale i to potěšilo :g :D Tak proč nezkoušet dál,že? !)
Udržet si spokojeného zákazníka aby nešmejdil a hlavně nenakupoval jinde by mělo být jejich prioritou ne? Gord když jde o takové pálky:v Hoj Bando :D!y

Automatické sloučení 27.05.2014 22:09:
Tak ani po 7 dnech žadná odezva z karavanu.cz :( kontaktoval jsem ještě dva prodejce kteří drželi cenu kolem 16000kč.Pouze jeden zaeragoval a to ihned:^ a dostal jsem se aspoň na 5% slevu!l:^ Jmenovat od koho nebudu ale jestli si tohle někdy přečtě tak ještě jednou moc děkuju.S pozdravem :a již brzo šťastný :D majitel privacy roomu light!y


Nedávno jsem něco objednával na KARAVAN.CZ ...objednavky odeslané,potvrzení o přijeti přislo...při cestě Prahou jsem se tam zastavil pro lepidlo a zeptal se na stav objednávek. Bohužel,ze ČTYŘ odeslaných a potvzených se našla u nich v PC pouze JEDNA:x...přý problém na straně poskytovatele netu. kdybych nejel okolo,čekám a rozčiluji se kde je zboží..:( Jinak musím říci že se zbožím a cenami jsem spokojen.
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
TruciferTruciferČlen
Přidáno před 10 let
Ceny nemají špatné jen už sem vypozoroval 2 levnější prodejce :D ale jen u toho co sem pořizoval.!)
S pozdravem :a!y
AVIATIK!y
CibiCibiČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

ludanek napsal:

Kdyby tak chtěl někdo otevřít kamennou prodejnu u nás na severu. UL, DC, TP atd, kraj naprosto zanedbaný a opuštěný. Cokoli sháním na netu, všechno pro mě zajímavý zboží je nejblíž v Praze a na Moravě, tam je všechno a nejlepší ceny. Zaplať pánbůh, že K. Prokop je coby kamenem dohodil. Sice jsem u něj ještě nebyl, jen mi občas po telefonu udělil drahocennou radu, ale je dobrý mít takového člověka za souseda :_


Prodejna je v Liberci (což je tedy taky z ruky, ale dobrá) a někdo zmiňoval, že je karavan shop v Altenbergu, což je kousek od UL.
VW LT 35 maxi
S
severaciČlen
Přidáno před 10 let
Něco se objevuje ve Velemíně cca 10km od Teplic směr Praha.Firma Karavany Lovosice.Přívětivý prodejce.Skladem běžné potřeby,ostatní na obj.
Jejich dny "otevřených dveří" viz rubrika "Nadcházející výjezdy"
Cool + !u
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

Trucifer napsal:

Ceny nemají špatné jen už sem vypozoroval 2 levnější prodejce :D ale jen u toho co sem pořizoval.!)
S pozdravem :a!y



Ono to tak je ve všech e-shopech. Ceny se křižují. Něco je levnější v jednom a naopak. Já to řeším tak, že vložím do košíku zboží co chci objednat u vícero e-shopů a vyplním i dodací podmínky. Dle výsledné hodnoty a solidnosti prodejce zboží objednám. Ale ani nejlevnější zboží není někdy výhra. Je potřeba zohlednit dodací pod., reklamace, popis zboží, návody atd.
Za mě: jsem rád, že je u nás e-shop Karavan.cz
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
M
Matyas FrkanČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,

Bratislavska pobocka existuje? Ev. vydajne miesto?
V
victy a bearČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Matyas Frkan napsal:

Ahoj,

Bratislavska pobocka existuje? Ev. vydajne miesto?


Ahoj, pošlú ti kurierom
copycopyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

victy a bear napsal:

Citovat

Matyas Frkan napsal:

Ahoj,

Bratislavska pobocka existuje? Ev. vydajne miesto?


Ahoj, pošlú ti kurierom


takže neexistuje.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,636,711 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19265 sekund | Průměrně za: 0.19265 (0) sekund | Dotazy: 147 | Použitá paměť: 2.35MB/4MB