Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Přestavba Peugeot Boxer (EDA): TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Přestavba Peugeot Boxer (EDA)

Poslední aktualizace před 12 let
EdikEdikČlen
Přidáno před 12 let
:_Zdravím všechny příznivce oytných aut a karavanů. Konečně jsem našel trochu času!o a před odjezdem na všestavbový slet dávám do placu pár fotek z naší
přestavby. Ještě to není kompletní, fotky budu postupně doplňovat. Také bych chtěl poděkovat všem, kteří mě na tomto fóru poradili. Ještě jednou dík a v pátek na Vidláku ahoj!@

http://peugeoteda...stavba_EDA
D
Daniel TrochtaČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj
Tak jsem zkoukl tvoji galerii a klobouk dolů nad některýma řešeníma. Hlavně ta koupelna mě zaujala. Tvořím zrovna podobnou přestavbu a rád jsem koukl jak to tvoří jiní. Dotaz k ledničce, necháš bednu za sedadlem nebo plánuješ vestavbu jiné?
Ahoj Dan
P.S: tady je má tvorba, ale jsem na začátku:
http://danzkaraba...a_karavan/
Honza PalasekHonza PalasekČlen
Přidáno před 12 let
Jseš machr. Všechna čest.:g
EdikEdikČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj Dane, lednice přijde za sedačku jak píšeš. Bude kompresorová 60l a nad ní ještě nějaká skříňka. Jinak přeji hodně zdaru při stavbě. Ahoj Eda.
Baumgartner JosefBaumgartner JosefČlen
Přidáno před 12 let
Máš můj neskonalej obdiv, (vím co to je vytvořit něco vlastníma rukama), precizní a moc pěkná práce, (pánové v KRS by se mohli učit), smekám!!! :^:g
jo, a zdravím Řevničov, jezdíval jsem do Kalivod (moooc pěknej kraj!):^
Hodně šťastných kilometrů s Edíkem!y
TominoTominoČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Baumgartner Josef napsal:

Máš můj neskonalej obdiv, (vím co to je vytvořit něco vlastníma rukama), precizní a moc pěkná práce, (pánové v KRS by se mohli učit), smekám!!! :^:g
jo, a zdravím Řevničov, jezdíval jsem do Kalivod (moooc pěknej kraj!):^
Hodně šťastných kilometrů s Edíkem!y


Josefe,
je určitě milé a velmi povzbuzující někoho slovně podpořit a někdy je to víc, než kdyby za to dostal zaplaceno. S tím asi budeš souhlasit. Osobně dovedu ocenit snahu domácích stavitelů, vím, jak je obtížné něco podobného vytvořit. Po shlédnutí galerií se však nemohu ubránit rozpačitým dojmům, ale nehodnotím to. O to jsem se pokoušel v minulosti, snažil jsem se i o různé rady a upozornění a se zlou jsem se se zde diskutujícími potázal... Od té doby se jen dívám a čtu.. Dnes, ale píšu. Proč?? Jednoduše proto, že věta o KRSácích mne nepřijde na místě a v kontextu s galerií s tímto jednoznačně nesouhlasím...
Edovi samozřejmě přeji úspěšné užívání, stejně tak všem, kdo si něco podobného dělají doma a pokud bude mít někdo zájem o konzultaci, bude mít příležitost na Vševestavbovém sletu.
Tomino
Mirek a IvaMirek a IvaČlen
Přidáno před 12 let
No, nedá mi to taky. Chválím Edika za krásnou práci. Co jsem nerozpoznal na fotkách budu mít tu čest vidět na živo na Vidláku. Edo těšíme se na Tebe.
Co se Josefa Baumgartnera týká, nevím z jaké zkušenosti čerpá, ale je fakt, že takové rány pod pás si se slušností moc nezadají. A navíc mi taková invektiva přijde úplně zbytečná. Pokud má něco proti komukoliv, ať si založí svoje vlákno a ventiluje se tam když musí.
Navíc mi připadá, že o této práci toho až tak moc neví. Čímž neříkám, že já jsem nějaký odborník. To fakt ne!
Mirek
Baumgartner JosefBaumgartner JosefČlen
Přidáno před 12 let
1) omlouvám se všem které můj příspěvek urazil či popudil (nebyl myšlen ani tak jako pomluva či spíše jako vyzdvyžení práce Edy) 2)deset let ježdění vlastnoručně upravenou dodávkou po závodech mi dává alespoň minimální mandát k hodnocení 3) slušná výchova mě byla dána, takže se ještě jednou omlouvám!
Mirek a IvaMirek a IvaČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Baumgartner Josef napsal:

1) omlouvám se všem které můj příspěvek urazil či popudil (nebyl myšlen ani tak jako pomluva či spíše jako vyzdvyžení práce Edy) 2)deset let ježdění vlastnoručně upravenou dodávkou po závodech mi dává alespoň minimální mandát k hodnocení 3) slušná výchova mě byla dána, takže se ještě jednou omlouvám!


Ahoj.
Pepo já osobně děkuji. Všechno dobrý.
Mirek
vstepanekvstepanekČlen
Přidáno před 12 let
Tady se někdo nudil:^ povedená vestavba a spousta hodin práce.
Vašek, Krista, Charlie
Fiat "SCHUCATO" 2,8 JTD MärkelONE
tel.: 602 350 914
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Edik, Daniel Trochta, Honza Palasek, Baumgartner Josef, Tomino, Mirek a Iva, vstepanek

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,110,830 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19947 sekund | Průměrně za: 0.19947 (0) sekund | Dotazy: 96 | Použitá paměť: 1.97MB/2MB