Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 ochranná plachta na karavan: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

ochranná plachta na karavan

Poslední aktualizace před 6 let
B
berysoptikČlen
Přidáno před 12 let
Zdravím Vás, přátelé karavaningu. Rád bych pořídil na můj karavan ochrannou plachtu, jelikož bydlík stojí venku, vedle domu a není pod střechou. (to bude snad příští rok). Nemáte prosím někdo zkušenosti s ochrannými plachtami? Třeba od firmy eurotrail?? Nebo jinými? Můžete něco doporučit?
Díky a zatím ahoj Bery
smartass1smartass1Člen
Přidáno před 12 let
ahoj, já jsem to to vyřešil tak, že jsem si spojil 24 igelitek z Lidlu a přidělal je k nataženým pavoukům, zatím funguje bezvadně! Kdyby bylo třeba, pošlu návod.
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 12 let
Já bych to chtěl vidět.
Jirka
POSÁDKA Adria Matrix
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Jirkac napsal:

Já bych to chtěl vidět.
Jirka


Já snad radši ani ne :D
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 12 let
http://eurotrail....600cm.aspx
Tuto plachtu nabízím k prodeji, máš SZ
T
textilČlen
Přidáno před 12 let
Podobnou plachtu na přívěs používám k plné spokojenosti již třetí zimu.
Roman12Roman12Člen
Přidáno před 12 let
:oplachtu bych nepoužil z duvodu "zapaření " radeji nepřikryvat za pár zim je po vleku zdravím!)
karavan hobby 540 fu + bmw x5
KubasKubasČlen
Přidáno před 12 let
Jak píše Roman, taky bych se asi bál auto nebo karavan na půl roku hodit pod plachtu a nechat ho tam...kdyby byla přes noc trvale zima (mráz) tak by to asi šlo, ale pokud se furt střídá +10 a -15 stupňů, tak si myslím že to za chvíli shnije
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 12 let
no je li plachta neprodyšná, tak opravdu spíš uškodí, jde o to, zakryje li se karavan obyčejnou zakrývací plachtou třeba ze stavebnin, či OBI, to se karavan zapotí a vkhko je v něm "uvězněno", nebo plachtou určenou právě na zimní zakrytí karavanu, která ochrání před sněhem, deštěm, na karavan se z venku voda nedostane a přitom může "dýchat"
starletstarletČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Petr V napsal:

no je li plachta neprodyšná, tak opravdu spíš uškodí, jde o to, zakryje li se karavan obyčejnou zakrývací plachtou třeba ze stavebnin, či OBI, to se karavan zapotí a vkhko je v něm "uvězněno", nebo plachtou určenou právě na zimní zakrytí karavanu, která ochrání před sněhem, deštěm, na karavan se z venku voda nedostane a přitom může "dýchat"

Zdravím,
mám plachtu od Eurotrail a je dobrá. Karavan byl zakryt 11 měsíců, od minulé dovolené do dnešní a nic, žádný zápach, vlhkost-prostě sucho.
Jednu věc jsem udělal navíc. Nedával jsem to přímo na karavan, ale dal jsem na střechu 5 cm polystyrén, aby se udělala větší mezivrstva. Myslím si, že by to mělo nějaký ten pátek vydržet. Určitě lepší, než by mělo na něj slimtat.
Toto je můj názor.
Díky
T
textilČlen
Přidáno před 12 let
Speciální plachty na karavan jsou tří vrstvé prodyšné.Než jsem si ji tehdy pořídil, protože jsem něl úplně nový karavan přečetl jsem si na stránkách anglického výrobce výrobce jak funkční jsou tyto plachty a veškeré možné recenze na tento výrobek na různých cizích karavanystických fórech.A také jsem zjistil ,že ve světě se běžně používají.Po tří leté zkušenosti musím prohlásit,že ně nezklamala a přesně funguje jak výrobce popisoval.I když jsem v oblasti kde je v zimě hodně sněhu není problém s jeho odstraňováním.Tyto plachty se dají sehnat za cenu cca4-6 tis. což je čáska ,že nemá cenu expedimentovat s jiným zakrytím karavanu.
B
BarysČlen
Přidáno před 12 let
Já mám přes zimu karavan nepřikrytý. Když bych ho přikrýval, tak jedině prodyšnou plachtou a ještě bych dal okolo a na střechu latě. Ta plachta se na tak dlouhou dobu nesmí dotknout karavanu. Imho
T
textilČlen
Přidáno před 12 let
Speciální plachty jsou přesně dělány na volné ležení na karavanu ničím se nepodkládají a ničím
se přes vrch nesmí přivazovat musí na karavanu ležet volně.
B
BarysČlen
Přidáno před 12 let
Určitě to bude dobrá tkanina,ale když tam vytvořím mezi karavanem a tou plachtou vzduchovou mezeru tak to musí prospět věci.Ať už ve své reklamštině udává vyrobce cokoli ,za mě jasně vyhrávají přírodní zákony před reklamou.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
Pod plachtou mám pootevřená okna, obyč údajně prodyšná plachta na auta XXL z tesca a funguje za 200,-, na velký karavan by asi museli být 2.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
T
textilČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Barys napsal:

Určitě to bude dobrá tkanina,ale když tam vytvořím mezi karavanem a tou plachtou vzduchovou mezeru tak to musí prospět věci.Ať už ve své reklamštině udává vyrobce cokoli ,za mě jasně vyhrávají přírodní zákony před reklamou.


Kecat o něčem co neznáš považuji za zbytečné plýtvání času.Já zásadně nikdy nedávám na
na reklamu a ověřuji si každou informaci o výrobku. Aby jsi věděl plachra je volně nasazena na přívěsu a je jištěna pouze popruhy pod přívěsem.Vítr ji podfukuje a vytváří vzduchovou mezeru mezi přívěsem a karavanem.Takže zde platí přírodní zákony a ne lidská neschopnost si zjistit kvalitní podklady a radši psát někdy nepodložené mnohdy škodlivé příspěvky k určitému tématu.
RobertRobertČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Barys napsal:

ale když tam vytvořím mezi karavanem a tou plachtou vzduchovou mezeru

A jak toho chceš dosáhnout? To bys musel mít latě skoro vedle sebe, neb ve větší mezeře se plachta prověsí, obzvlášť při zatížení sněhem. :|
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
sejbasejbaČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj. Zkus se podívat na www.onpira.cz, na krycí plachty pro karavany. Zatím jsem měl tuto plachtu jednu zimu, ale zdá se mi super. Vodu nepropouští a měla by být prodyšná. Karavan pod ní nebyl zavlhlý a ani žádné vlhko uvnitř karavanu. Jsem s ní velmi spokojený, ale je to jenom můj subjektivní pocit.
B
BarysČlen
Přidáno před 12 let
Určitě začnu tak,že já zde nikoho neurážím a ani si to nepřeji od jiných!!!
Toto fórum je jako každé jiné o názorech lidí, tak zde svůj názor píši.
Jezdím do kempů a už jsem zažil plesnivý karavany kdy lidem do nich teklo, tak to místo opravy přehodili plachtou a výsledek karavan na vyhození. Samozřejmě to byly plachty za pár korun z řetězce jako Tesco atd. Také píšu,že tato tkanina,která je schopna větrat, jak zde uvádíte,je o něčem jiném,což podporuji .
Také se mě ptáte jak docílim mezery, když nasněží odpověď : v místech latí menší mezera zůstane a v případě ,že tam latě nebudou tak mezera nebude nikde.Karavan ,ale parkuji v Praze a zde ten sníh je pár dnů a to ho sundavám z karavanu.
Toť mé názory. Imho
T
textilČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Barys napsal:

Určitě začnu tak,že já zde nikoho neurážím a ani si to nepřeji od jiných!!!
Toto fórum je jako každé jiné o názorech lidí, tak zde svůj názor píši.
Jezdím do kempů a už jsem zažil plesnivý karavany kdy lidem do nich teklo, tak to místo opravy přehodili plachtou a výsledek karavan na vyhození. Samozřejmě to byly plachty za pár korun z řetězce jako Tesco atd. Také píšu,že tato tkanina,která je schopna větrat, jak zde uvádíte,je o něčem jiném,což podporuji .
Také se mě ptáte jak docílim mezery, když nasněží odpověď : v místech latí menší mezera zůstane a v případě ,že tam latě nebudou tak mezera nebude nikde.Karavan ,ale parkuji v Praze a zde ten sníh je pár dnů a to ho sundavám z karavanu.
Toť mé názory. Imho


1. myslel jsem ,že se zde bavíme o běžně používaných karavanech a jejich zazimování a ne o plesnivých a schnilých karavanech (které jsou obvykle natrvalo umístěny v kempech)
2.já nikoho neurážím ,ale nemůžu pochopit lidi kteří místo schánění kvalitních informací které jsou běžně přístupné na webu ,raději prosazují své mnohdy scesné myšlenky
3.speciální plachty na přikrytí karavanů leží bez jakýkoliv lišt a podložení (jak jsemi dříve psal)
a nepoškozují povrch karavanů.Když nasněží nic se neděje .já poze sundavám zhruba sních když je velká vrstva a to spíše z důvodu aby při tání rychleji byl pryč.Jakékoliv lišty by na střeše určitě zanechali stopu a nevím jak by to dopadlo s plachrou
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,707,309 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.30124 sekund | Průměrně za: 0.30124 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.32MB/4MB