Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 mytí obytňáku: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

mytí obytňáku

Poslední aktualizace před 12 let
D
DolarekČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jak myjete obytný auto. Nejde to usnadnit nějakou technikou. Mám sice tlakovej Nifilisk, ale hlavně když se myje střecha, tak se nástavec prohýbá a nic moc. Šmouhy tam pořád zústávají.
Neprodává se něco na způsob leštičky, že se plocha namočí, napěňuje a chytrý zařízení to za moji asistence umyje. Nejhorší je na šmouhy zadní stěna, z tý to nejde umýt vůbec. A jakej kvalitní šampón použít.
Taky jsem se chtěl zeptat, jestli retušujete nějakým způspbem čáry, které jsou na stěnách, když zavadím o větve. Jezdím na ryby a tam to není žádný umění si boky o větve ošoupat.
Díky Dolárek
Spajky007Spajky007Člen
Přidáno před 12 let
myju houbou ze štaflí a pak spláchnu hadicí mam šampon s voskem
Škoda Superb II combi 4x4 + Fendt 410
Slávek-Petra-Zdenda
ladisladisČlen
Přidáno před 12 let
Na šmouhy "odstraňovač hmyzu " W5 z Lidlu ahoj
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj,
zatím nejlepší šampón na černé šmouhy a fakt hodně špinavé střechy, který jsme našli je tento: http://www.campi-...bytne-vozy

T.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 12 let
Mám dobrou zkušenost s tímto:

http://www.autodi...c-karavanu

:_
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
sepisepiČlen
Přidáno před 12 let
štafle, smeták na lati a drhnout......
Pepa 36, Irena 35, Pepča ZTP/P 13, Terezka 5
D
DolarekČlen
Přidáno před 12 let
Díky za rady. To se to těm mladším radí, smeták a kýbl, ale co my starší a ještě když je auto dlouhý 7,5m.
A šmouhy z bílýho auta normálním šamponem nejdou. Zkusím se obrátit na odborníky. Dolarek
vojskovojskoČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Dolarek napsal:

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jak myjete obytný auto. Nejde to usnadnit nějakou technikou. Mám sice tlakovej Nifilisk, ale hlavně když se myje střecha, tak se nástavec prohýbá a nic moc. Šmouhy tam pořád zústávají.
Neprodává se něco na způsob leštičky, že se plocha namočí, napěňuje a chytrý zařízení to za moji asistence umyje. Nejhorší je na šmouhy zadní stěna, z tý to nejde umýt vůbec. A jakej kvalitní šampón použít.
Taky jsem se chtěl zeptat, jestli retušujete nějakým způspbem čáry, které jsou na stěnách, když zavadím o větve. Jezdím na ryby a tam to není žádný umění si boky o větve ošoupat.
Díky Dolárek


Na jemne skrabance od vetvi funguje dobre CIF. Je to v podstate brusna pasta.
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 12 let
já používám na mytí karavanu přípravek na mytí alu kol W5 z Lidlu. Jde to skoro samo...bez hrubé síly :)
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
janiskaravanyjaniskaravanyČlen
Přidáno před 12 let
Nejlepšína auto,caravany a tak dal...
MB Sprinter 211cdi Black Edition

:_ truhlářská práce...take přestavby karavanu i obytných vozu :_

Náhradní díly pro karavany...

http://caravancz....

Jānis!lMarcela a T&M a O&A !Mwww.sidecarcermak.cz!M
janiskaravany Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
R
Radek MBČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Dolarek napsal:

Díky za rady. To se to těm mladším radí, smeták a kýbl, ale co my starší a ještě když je auto dlouhý 7,5m.
A šmouhy z bílýho auta normálním šamponem nejdou. Zkusím se obrátit na odborníky. Dolarek


Jak již bylo řečeno, tohle opravdu funguje a na všechno (černé šmouhy, hmyz, atd.).

http://www.campi-...bytne-vozy

Ale když nevěříš pátrej dál.

Radek
P
PetroldaČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Dolarek napsal:

Díky za rady. To se to těm mladším radí, smeták a kýbl, ale co my starší a ještě když je auto dlouhý 7,5m.
A šmouhy z bílýho auta normálním šamponem nejdou. Zkusím se obrátit na odborníky. Dolarek


Automyčka na kamiony v Kralupech nad Vlatavou. Cena cca 400,-
H
HoufiČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Dolarek napsal:

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jak myjete obytný auto. Nejde to usnadnit nějakou technikou. Mám sice tlakovej Nifilisk, ale hlavně když se myje střecha, tak se nástavec prohýbá a nic moc. Šmouhy tam pořád zústávají.
Neprodává se něco na způsob leštičky, že se plocha namočí, napěňuje a chytrý zařízení to za moji asistence umyje. Nejhorší je na šmouhy zadní stěna, z tý to nejde umýt vůbec. A jakej kvalitní šampón použít.
Taky jsem se chtěl zeptat, jestli retušujete nějakým způspbem čáry, které jsou na stěnách, když zavadím o větve. Jezdím na ryby a tam to není žádný umění si boky o větve ošoupat.
Díky Dolárek



myčka je v Čelakovicích a ruční mytí v Brandýse n/L..ten Brandýs si kamarádka moc chválí a prý je to za 400Kč
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Houfi napsal:

Citovat

Dolarek napsal:

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jak myjete obytný auto. Nejde to usnadnit nějakou technikou. Mám sice tlakovej Nifilisk, ale hlavně když se myje střecha, tak se nástavec prohýbá a nic moc. Šmouhy tam pořád zústávají.
Neprodává se něco na způsob leštičky, že se plocha namočí, napěňuje a chytrý zařízení to za moji asistence umyje. Nejhorší je na šmouhy zadní stěna, z tý to nejde umýt vůbec. A jakej kvalitní šampón použít.
Taky jsem se chtěl zeptat, jestli retušujete nějakým způspbem čáry, které jsou na stěnách, když zavadím o větve. Jezdím na ryby a tam to není žádný umění si boky o větve ošoupat.
Díky Dolárek



myčka je v Čelakovicích a ruční mytí v Brandýse n/L..ten Brandýs si kamarádka moc chválí a prý je to za 400Kč


400 za urční mytí, vážně? Neni to za osobák u karavanu to bude asi víc ne? Byl by kontakt na ně ?
P
PetroldaČlen
Přidáno před 12 let
No ruční mytí ne, je to mytí v tom tunelu. Olda říkal, že tam byl s karavanem za 400,- tak zjistím, jestli náhodou nezaokrouhloval hodně dolů. On má ty informace pro mě hodně zjednodušené !M
klokanklokanNováček
Přidáno před 12 let
Ahoj ja jezdim do CSAD v J.Hradci do mycky a stoji to 200kc. Mam obytny auto.
VitaVitaČlen
Přidáno před 12 let
pouštíte to někdo do horního kartáče i se solárem ?
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Petrolda napsal:

No ruční mytí ne, je to mytí v tom tunelu. Olda říkal, že tam byl s karavanem za 400,- tak zjistím, jestli náhodou nezaokrouhloval hodně dolů. On má ty informace pro mě hodně zjednodušené !M


No a mytí v myčce bude a asi nejen pro mě problém. Mám solárko a nosiče kol. Než to montovat, tak raději si vyhrnu rukávy a zmáchám se. Proto mě zaujalo to ruční mytí, kde oči a ruce vynechají to co by se dalo poškodit. Zatím používám šampon , ruce leštěnku a na čmouhy tekutý písek (cift). Minule jsem s ním vydrhl i lišty kolem auta.
V
AnonymČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj,
přidám tady svoji zkušenost. Od kamaráda, kterému jsem se svěřil s podobným problémem, který řeší takřka všichni karavanisti, sice s mytím karavanu, jsem dostal vzorek čistícího prostředku GEDY od společnosti MaFRA. Odkaz na tento výrobek je tady

http://www.sans.c...p0269.html

Nelekejte se ceny, celý karavan (a to opravdu pořádně) jsem umyl s cca jedním litrem prostředku, musí se hodně ředit. Je to asi pořádná s.....a, slušněji řečeno má to sílu, špína po nastříkání obyčejným rozprašovačem šla viditelně dolů a to i z exponovaných míst. Je potřeba nenechat to ale dlouho působit, já jsem to poté vzal několikrát hadicí a wapkou.
Ale výsledek stojí za to.
Vašek
J
jarda1Nováček
Přidáno před 12 let
Ahoj já používám aktivní pěnu NERTA http://www.impex....tika-nerta úplná spokojenost
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,034,139 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26739 sekund | Průměrně za: 0.26739 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.32MB/2MB