Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zářivka v karavanu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zářivka v karavanu

Poslední aktualizace před 16 let
P
pantherČlen
Přidáno před 16 let
Když se v kempu připojím na 220V , tak v noci je vidět, jak zářivka nad kuch. linkou trochu světélkuje, i když je vypnutá. Není to moc ale prostě trochu svítí což nemá. Vrtá mi to dost hlavou, tak poraďte. dík
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 16 let
To je zajímavé, to bude nějaká zrada v zapojení.
Doufám, že se najde někdo, kdo o tom ví víc :j:):)
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
M
MatesNováček
Přidáno před 16 let

Citovat

panther napsal/a:
Když se v kempu připojím na 220V , tak v noci je vidět, jak zářivka nad kuch. linkou trochu světélkuje, i když je vypnutá. Není to moc ale prostě trochu svítí což nemá. Vrtá mi to dost hlavou, tak poraďte. dík


Tohle se stává, když je prohozená fáze a nulák.
H
HabasekČlen
Přidáno před 16 let
Díky za radu,řešil jsem ten samej problém.:g
P
pantherČlen
Přidáno před 16 let
to mates
Dejme tomu,ale jak to jednoduše odstranit ?Vše ostatní funguje . Někdo říká, uzemni karavan, tak nevím, nejsem přes elektro expert. Je to co píšeš jedna z možností nebo je to 100%? Nejhorší je, že už mám karavan uskladněn, kde není 220V, tak experimenty až přístí rok. ;)
K
KristofaciČlen
Přidáno před 16 let
Pravdu má Mates.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: panther, Sarka, Mates, Habasek, Kristofaci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,031,463 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13409 sekund | Průměrně za: 0.13409 (0) sekund | Dotazy: 69 | Použitá paměť: 1.77MB/2MB