Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Dnes mi přišlo toto: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Dnes mi přišlo toto

Poslední aktualizace před 11 let
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 12 let
Vážení, nejsem zastáncem přeposílání mailů a ani na Vás nikoho žádný nemám, ale přišel mi mail, že našli nějací lidé foťák a rádi by jej vrátili, ale nevědí komu, foťák není podepsán. Mají jen fotku a tu zde přikládám. Ztráta se konala 30.6. v Krkonoších poblíž Kotle ze strany od Rokytnice nad Jizerou. Kdyby jste se někdo poznal a foťák Vám chybí, či někdo poznal někoho z té fotky, pošlete SZ s kontaktem a mail vám přepošlu. Platí údajně do konce srpna. Nevím co potom, třeba půjde do bazoše.
Jo a prý je to ten pán vlevo.
Bombíci
Bombici Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Bombici napsal:

Vážení, nejsem zastáncem přeposílání mailů a ani na Vás nikoho žádný nemám, ale přišel mi mail, že našli nějací lidé foťák a rádi by jej vrátili, ale nevědí komu, foťák není podepsán. Mají jen fotku a tu zde přikládám. Ztráta se konala 30.6. v Krkonoších poblíž Kotle ze strany od Rokytnice nad Jizerou. Kdyby jste se někdo poznal a foťák Vám chybí, či někdo poznal někoho z té fotky, pošlete SZ s kontaktem a mail vám přepošlu. Platí údajně do konce srpna. Nevím co potom, třeba půjde do bazoše.
Jo a prý je to ten pán vlevo.


to mi prislo taky, jen me zarazi jak nekdo muze vedet ze majitel toho fotaku je pan vlevo, kdyz ho vlastne nikdo nezna ?
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
hmozdahmozdaČlen
Přidáno před 12 let
Pokud máte původní znění emailu koukněte jestli to náhodou není hoax www.hoax.cz
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 12 let
Ten pán vlevo vypadá jak Vladimír Vůjtek ( trenér hokejistů)
VasuVasuČlen
Přidáno před 12 let
Mně to také přišlo, myslím, že asi není nikdo, kdo to nedostal. S Láďou Vůjtkem se potkávám, na 100% to on není !
MTSMTSČlen
Přidáno před 12 let
a já zase nic, mě už nechoděj ani spamy :|
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

MTS napsal:

a já zase nic, mě už nechoděj ani spamy :|

Jsi mě fakt rozesmál...tomu se budu smát ještě večer :D:D:D:D:D
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
kocisjirkakocisjirkaČlen
Přidáno před 12 let
Mě vypadla v Thajsku karta brašna k foťáku.
V brašně jsem měl nabíječku, náhradní baterii a náhradní kartu.
Ještě ten den večer když jsme se vracely mě zastavila kočka na recepci a říká, zítra ráno nám na snídani pán doveze naše věci k foťáku...
A ukázala nám vytisklou fotku z té karty. (rodinka jak vyšitá)
No fakt borec ráno přijel, všechno nám dal a vůbec nic nechtěl.
a/ jsem nepochopil jak z té fotky poznal kde jsme ubytovaní (nebyl tam název resortu)
b/ proč to normálně nenechal na recepci, když si od nás stejně nechtěl nic vzít
Tož to jen taková odbočka.

P.S. ještě k foťáku. V BabylonCentru v Liberci, v té IQ zoně jsem si na minutu položil foťák, protože jsem chtěl něco deckám přidržet a jak jsem se ohlédl už tam nebyl.
Nikdo nic nevyděl, ani kamery....
Tak jsem ho zablokoval na stránkách Olympusu, kdyby se snad objevil v autorizovaném servisu.
... taková normální rodinka!@!rp)!g
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

kocisjirka napsal:

Mě vypadla v Thajsku karta brašna k foťáku.
...
a/ jsem nepochopil jak z té fotky poznal kde jsme ubytovaní (nebyl tam název resortu)
b/ proč to normálně nenechal na recepci, když si od nás stejně nechtěl nic vzít


Možné vysvětlení:

a/ V Thajsku vás fotí při příletu na pasové kontrole, zároveň scanují pas a vyplňujete imigrační kartu. Hotely běžně hlásí seznam ubytovaných. Pokud má slušnou fotku obličeje a přístup k těmto databázím, tak by neměl být problém vás dohledat.

b/ Asi se bál, že si to recepční nechá a k vám se už nic nedostane. Stejně jako u nás: http://zpravy.idn...domaci_lja

Možná po tom pátrání chtěl jenom vědět, že jste to skutečně vy a pozorovat váš užaslý obličej. :-)
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

TomTP napsal:

Citovat

MTS napsal:

a já zase nic, mě už nechoděj ani spamy :|

Jsi mě fakt rozesmál...tomu se budu smát ještě večer :D:D:D:D:D


Přesně. To mě taky rozsekalo :D :he
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Bombici napsal:

Vážení, nejsem zastáncem přeposílání mailů a ani na Vás nikoho žádný nemám, ale přišel mi mail, že našli nějací lidé foťák a rádi by jej vrátili, ale nevědí komu, foťák není podepsán. Mají jen fotku a tu zde přikládám. Ztráta se konala 30.6. v Krkonoších poblíž Kotle ze strany od Rokytnice nad Jizerou. Kdyby jste se někdo poznal a foťák Vám chybí, či někdo poznal někoho z té fotky, pošlete SZ s kontaktem a mail vám přepošlu. Platí údajně do konce srpna. Nevím co potom, třeba půjde do bazoše.
Jo a prý je to ten pán vlevo.


To už jsem viděl před mnoha týdny. Sice nevím kde. Ale na netu to již chvíli je.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
MTSMTSČlen
Přidáno před 11 let
Kluci, to bylo před rokem !!!
Ale už je to lepší, kromě spamu mi choděj i upomínky !M

:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
J
jirhavČlen
Přidáno před 11 let
Když vám budu chtít zavirovat PC tak vám pošlu fotku a v ní bude vir. :oTo je potom mazec. Takže pozor na maily a přílohy- fotky od neznámých.To je varování z internetu. !y
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

jirhav napsal:

Když vám budu chtít zavirovat PC tak vám pošlu fotku a v ní bude vir. :oTo je potom mazec. Takže pozor na maily a přílohy- fotky od neznámých.To je varování z internetu. !y


snad uz nejsou lidi co dokazou otevrit fotka.exe nebo jo?
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 11 let
Ale mnoho uživatelů neví co znamená -exe- za názvem souboru.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

SignBoss napsal:
Ale mnoho uživatelů neví co znamená -exe- za názvem souboru.

A nejenom exe!
Prostě když nevíš, co to je, tak to smaž!
Jinak je to cesta do pekel a mně nic neposílej! ... :o
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 11 let
Tchýni to říkám pořád dokola. A věčně jí pucuju noťase. Že by skončila v pekle ?
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Bombici, Dudla, hmozda, Pegaso 2010, Vasu, MTS, TomTP, kocisjirka, Martin75, Mikey, Franta REZAC, jirhav, floridan79, Hatiti

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,034,318 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22336 sekund | Průměrně za: 0.22336 (0) sekund | Dotazy: 131 | Použitá paměť: 2.22MB/2MB