Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Připojení baterie: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Připojení baterie

Poslední aktualizace před 16 let
PLAFPLAFČlen
Přidáno před 16 let
Ahoj lidičky .
Kapinku předělávám elektriku v novém bydlíku ;p. Chtěl bych zapojit baterku do okruhu karavanu , jako ve starém karavanu , ale nevím si rady . Našel jsem toto , co je na fotce . Po připojení na 230 V to mění proud na 12 V . Bohužel jsem se s tím nesetkal a mám strach abych něco nevypálil . Dá se do této skříňky připojit baterka ? A kam .:v
Elektrikáři , páni karaváňáci , kamarádi pomozte , SOS ;o
Ještě jeden dotaz . Nevíte někdo kontakt na oficiálního dovozce TEC ?


Děkuji všem a ať se kolečka točí .
PLAF Připojili následující obrazek:
13.jpg
PLAFPLAFČlen
Přidáno před 16 let
foto 2
PLAF Připojili následující obrazek:
12_1.jpg
PLAFPLAFČlen
Přidáno před 16 let
Foto 3
PLAF Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
P
AnonymČlen
Přidáno před 16 let
Péťo vyfoť ze předu 12V část, je to ze šikma, ale podle toho, jak to vypadá, tak trafo je jinde, je tam popsán vstup 12V a výstup. Pak by stačilo ten vstup rozpojit relátkem a pouštět tam buď baterku, nebo trafo.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 16 let

Citovat

josef napsal/a:
nejdou mi sem uložit fotky tak jsem to poslal e-mailem, drát od baterií je červený a modrý.

Pošli je i mě, já to sem dám.:_

sem:
[mail]fun@caravan24.cz[/mail]
Fun
Smile
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 16 let
Tady jsou:

www.caravan24.cz/images/001.JPG


www.caravan24.cz/images/002.JPG


www.caravan24.cz/images/003.JPG


www.caravan24.cz/images/004.jpg
Fun
Smile
Upravil Fun dne 01.09.2008 21:15, před 16 let
PLAFPLAFČlen
Přidáno před 16 let
Pro Petra . Trafo je součástí rozvodné skříně .
Pepíku , bohužel mám jiný typ . Jsou pouze dva konektory na vstup , od zapojení od auta a asi pět výstupů pro potřeby v karavanu .
Baterie je napojená se vstupem od třináctikolíku , takže když poběží proud z auta , světelné relátko z favorita odpojí baterku a naopak . Jednoduché a prostě geniální .
Tímto všem děkuji .
Mějte se a ať se kolečka točí
priborjpriborjČlen
Přidáno před 16 let
Z toho co je na fotce se jedná o trafo s usměrňovačem a výstupem 12V ss. Vyrozumněl jsem, že chceš asi do obvodu napojit baterii pro případ, že nebudeš připojen na 230V. Baterii můžeš připojit , ale: je potřeba zapojit dvoupólový přepínač s proudovou hodnotou podle odběru - myslím že 6-8A by mělo stačit. Na střední svorky přepínače připojíš svorky kabelu rozvodu 12V karavanu, na jednu stranu přepínače přívod z usměrňovače, na druhou přívod z baterie (samozřejmě ještě přes pojistku). Takže když budeš mít karavan na 230v, přepneš na jednu stranu, a v případě že jedeš z baterie, přepínáš na druhou.
Jirka
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: PLAF, Petr a Lucie, Fun, priborj

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,670,237 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.43137 sekund | Průměrně za: 0.43137 (0) sekund | Dotazy: 82 | Použitá paměť: 2.56MB/4MB