Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 13-ti kolík: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

13-ti kolík

Poslední aktualizace před 16 let
PLAFPLAFČlen
Přidáno před 16 let
Ahoj ve spolek .
Jen se chci zeptat . Už se tu o tom někde psalo , ale nemohu to najít . Potřeboval bych schéma zapojení třinácti pólové zásuvky , popřípadě jak je propojená přechodka třinácti - sedmipólová. Nechce se mi to na karavanu předělávat , raději předělám auto .
Díky moc
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 16 let
Fun
Smile
Upravil Fun dne 28.08.2008 20:22, před 16 let
_
_mchČlen
Přidáno před 16 let
Petře pošlu ti to na email:_
Jirka 100HLJirka 100HLČlen
Přidáno před 16 let
Ahojky. Zase byl Mira rychlejší. :(
http://www.karavan.cz/technika/elektr...jager.html
Ale já zase mám jednu 13 kolkovou na auto navíc, tak pokud ji ještě nemáš, rád Ti ji pošlu.
furgonfurgonČlen
Přidáno před 16 let
Zapojení 13tikolíku najdeš u p.Bartůňka: http://www.karava...jager.html a správná redukce by měla být tahle http://www.karava...-7-13.html ale tobych bral jako náhradu dokud si neuděláš 13kolík na autě(doporučuji)
Jarda a Zuzka
Fiat 2.3 Carado 448
furgonfurgonČlen
Přidáno před 16 let
a než jsem to našel tak mě předběěhli dva:c:c:c
Jarda a Zuzka
Fiat 2.3 Carado 448
PLAFPLAFČlen
Přidáno před 16 let
Díky za radu všem , je vidět , že to tu je samý odborník ;n. Zítra jedu pro bydlíka tak udělám pár fotek .

Ještě jednou děkuji:_
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 16 let
Už se těšíme na nový bydlísek;M
P
AnonymČlen
Přidáno před 16 let
Jestli můžu poradit, osvěčil se systém west, do nějž lze zapojit i 7 i 13 kolíků bez adaptérů.
dcpajadcpajaČlen
Přidáno před 16 let
Když už se toto téma načalo, může mi prosím někdo poradit, jak je složité předělat na autě zásuvku ze 7kolíku na 13 kolík?Děkuji
PLAFPLAFČlen
Přidáno před 16 let
Když máš schéma zapojení tak to moc složité není . Nejhorší bude natáhnout dráty od baterky k zásuvce . Budu to řešit čtyřkou kabelem přez extra pojstku u baterky . Starou zásuvku si nechávám , a místo druhé sedmipólové předělám třináctipólovou a kabely ke světlám podvozku přemostím z druhé .
Celá přestavba proběhne po výjezdu do Liberce .
Snad to dobře dopadne a nevyhoříme . Hoříí karavan šalalalali.
Ahoj a ať se kolečka točí.
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 16 let
K baterce to nestačí! Ten druhý tlustý kabel musíš mít ke spínací skříňce, aby Ti to odpojovalo lednici při vypnutém motoru!!!!
PLAFPLAFČlen
Přidáno před 16 let
Odpojovací kabel je již natažen z kufru od zásuvky . I kdyby lednička běžela z autobaterie , tak jen pouze po dobu nákupu , nebo maximálně dvě hodiny . Pro tento účel je baterka koupená silnější . Na starém karavanu odzkoušeno a po dvou a půl hodinách vpohodě nastartoval a odjel . Dobíjení baterie neřeším , protože svítím pomocí světel na denní svícení.
Upravil PLAF dne 30.09.2008 20:08, před 16 let
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 16 let
No jak myslíš.....Ale originál kabel k zásuvce v kufru není v žádném případě dimenzován k napájení lednice v karavanu! Takže Ti může i shořet, navíc nemá samostatnou pojistku...... Kabel k lednici by měl vést jako samostatné vedení včetně pojistky celým autem až k silovému kabelu u spínací skříňky. Když už táhneš stejný kabel stejnou cestou k baterii, nechápu proč si s tím druhým zakládáš na problém....:x
PLAFPLAFČlen
Přidáno před 16 let
Peťo , na žádný problém si nezakládám , jsem opatrnej , aby mi jak auto tak i karavan nevyhořel. Než jsem začal něco zapojovat , celé auto jsem si prolezl a konzultoval s výrobcem . Kabel k zásuvce v kufru jde přes pojistku , vypíná se spínací skříňkou a jeho průměr je 3 mm . Až se někde uvidíme , tak si pokecáme .
Díky moc .Ahoj Petr
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 16 let
Ahoj Peťo,
myslel jsem to dobře a jsem rád, že sis to všechno oběhal, abys měl jistotu!:g Když někde vidím, co jsou lidi všechno schopni pospojovat a myslet si,jací jsou kutilové, tak mě jímá hrůza.... Tak ať Ti světla svítí a lednička " ledničkuje" !!!
Spíš pro ostatní přidávám ještě zkušenost kolegy - při cestě z HR se zastavili před koncem cesty na obědě v CZ, nechali zapnutou lednici - no a pak už auto ani neblaflo!!Silný motor, silná baterie, cestou dobíjená, oběd 1,5 - 2 hodiny...... a stejně bylo zle!Pak nezbylo než běhat po parkovišti se startovacími kabely a žádat o pomoc!

Moc zdravím Petr
Upravil PetrN dne 01.10.2008 23:30, před 16 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: PLAF, Fun, _mch, Jirka 100HL, furgon, Ludek Liberec, Petr a Lucie, dcpaja, PetrN

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,683,674 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21191 sekund | Průměrně za: 0.21191 (0) sekund | Dotazy: 114 | Použitá paměť: 2.08MB/2MB